Sveikatos treniruotės su 4active diržais ir kardio stiprinimas

Online treniruotės visur ir visada!

Nuo liepos mėnesio 4active sporto klubo nariams treniruotės vykstančios grupėse taip pat perduodamaos online režimu per Facebook 4active komandos puslapį, todėl galite prisijungti bet kada ,, jeigu ir nespėjote į treniruotę!

Taip pat  narystės galiojimo metu 4active klubo nariai gauna prieigą prie Online treniruočių programos, kurioje:
- mato savaitėmis sustatytą asmeninių treniruočių programą, kurią patobulina treneris pagal poreikius kiekvieno žmogaus. Pratimai pateikiami animuotų filmukų pavidalu su konkrečiu atlikimo kiekiu, poilsio režimu.
- gali susivesti visą savo maitinimą ir programa paskaičiuoja kakorijų skaičių ir palygina su fiziniu aktyvumu, kartu su treneriu pasikoreguojamas aktyvumas ir maitinimas
- sudaromos asmeninės reabilitacijos ar probleminių vietų programos, kurios pagreitina fizinį treniruotumą
- asmeniškai užduodami treneriui klausimai ir gaunami atsakymai.
- programėlė parsisiunčiama į savo išmanųjį telefoną ir gali būti naudojama visada fiksuoti ir kitus fizinius aktyvumus, kaip pvz. bėgimas, gimnastika, šokiai ar kita...
4active klubo nariams, turintiems galiojantį abonementą ši programėlė yra NEMOKAMA! Kitiems visos šios funkcijos suteikiamos - 10€/mėnesiui mokestį!

Naujienos 4active sporto klube

tyrimas

Sveiki 4active sporto klubo nariai,

Sveikinu su jau pasirodančiu už debesų pavasariu ir noriu priminti ar informuoti apie kai kurias naujienas:

1. Gegužės mėnesį darbo dienomis treniruotės vyks Vingio parko stadione lauke, kad greičiau įgautume mums visiem reikalingą saulės energijos porciją ir užgrūdintume organizmą. Treniruočių laikas antradieniais ir ketvirtadieniais prasideda ne 18.00, bet 19.00 val. Atvykimas link stadiono yra mašina arba pėsčiomis (dviračiu) per Vingio parką. Automobilį galima statyti šalia stadiono arba jeigu atidaryti vartai, stadiono teritorijoje. Persirengimo kabinos atremontuotos, prašome persirengti ir pasiimti rūbus, kuriuos treniruotės metu galėsime pasidėti užrakinamame atskirame kabinete.
2.Sekmadienio treniruotės laikas gegužės mėnesį gali būti pakoreguotas nuo 18 į 19.00 val., pagal šį balsavimą:

3. kaip minėjau treniruotės metu, siunčiu informaciją apie Gemma sporto centro labai labai ypatingą pasiūlymą, už kurį dėkoju Gemma sporto centro dalies vadovui Tadui Puzarai ;)
Jis mums visiems žemiau nurodytą sveikatos pilno patikrinimo testą - tiksliau du testu leido padaryti už 30€ kainą (vietoje 46€ + 29€), neskaičiuoju nuolaidų procentais, bet vertinu, kad tai tikrai labai labai naudingas sveikatai pasiūlymas, kuriuo pats tikrai kartu su jumis pasinaudosiu, nes save tikrinti reikia pastoviai ir visada!
taigi gerai pasiskaitykite kokie tyrimai jūsų laukia ir skambinkite arba rašykite Tadui (jo emailas pridedamas), kad su juo suderinti tyrimų laikus. Gali būti, kad vieną dieną nepavyks abiejų testų atlikti, nes jie yra ilgi, todėl pasitarkite su juo kada galima abudu testus atlikti per artmiausiais 2 savaites. Testų rezultatus norėsiu su kiekvienu asmeniškai aptarti, kad žinoti, kaip pakeisti jūsų sportavimo ritmą, problemines zonas ar paintensyvinti pratimus. Prašome pasiruošti klausimus dėl savo sportavimo sveikatos gydytojai, nes tada gausite daugaiusiai informacijos!

Tadas Puzara: tadaspuzara@gmail.com
Tel. +370-689-58446

FMS (Funkcinių judesių vertinimas) tyrimas ir sporto medicinos gydytojo konsultacija, (60 min.) 29 €
http://www.gemma.lt/all-services/diagnostika-2/fms-funkciniu-judesiu-vertinimas-tyrimas/
FMS (Funkcinių judesių vertinimas ) tyrimas
FMS tikslas – ištestuoti sąveikas tarp kinetinių grandinių mobilumo ir stabilumo, neuroraumeninės kontrolės.
FMS testų rinkinys – tai ne treniravimosi priemonė ar būdas rungtyniauti atskiriems individams. Pagrindinis atliekamų testų tikslas – judesio kokybės vertinimas, bei pagrindinių/pirminių judesio stereotipų sutrikimų klasifikavimas.
Vertinimo metu nesiekiama išsiaiškinti sutrikusio judesio stereotipo priežastį. Tai daugiau įrankis leidžiantis nustatyti būtent, kuris judesio stereotipas yra sutrikęs. FMS testai gali išprovokuoti skausmą, judesio disfunkciją (ribotumą, asimetriją, raumenų silpnumą), ar abu kartu.
Maksimalus testų įvertinimas yra 21 balas. Užsienio autorių atlikti tyrimai teigia, kad surinkus 14 balų ar mažiau atsiranda didelė tikimybė patirti rimtą traumą.

​Širdies kraujagyslių funkcinės būklės diagnostika ir gydytojo konsultacija, (90 min.) 46 €
Fizinio krūvio mėginys.
Tai yra svarbus klinikinio tyrimo metodas, kuris nusako širdies ir kraujagyslių sistemos funkcinę būklę, kraujagyslių ir medžiagų apykaitos pokyčius širdyje, žmogaus fizinį pajėgumą, reguliacinės sistemos būklę. Veloergometrinis krūvio mėginys atliekamas su Monark 929e veloergometru, o duomenys perduodami į kompiuterį portatyviniu kardiografu.
Tyrimas naudingas sportuojantiems, fiziškai aktyviems bei planuojantiems sportuoti asmenims. Tyrimo metu Jūs sužinosite fizines galimybes, treniruočių apkrovos ribas, atsiradusius nuovargio požymius,raumenyno išsivystymo lygį. Po krūvio mėginio išanalizavus gautus rezultatus Jūs sužinosite: organizmo reakciją į krūvį, organizmo atsigavimo eigą, EKG pokyčius ir t.t.
Mėginio metu vertinamos pagrindinės sistemos: širdies – kraujagyslių, nervinė – humoralinė, skeleto raumenų.
Širdies kraujagyslių funkcinės būklės diagnostika 

Tyrimai atliekami:
Bistryčios g. 13, Vilniuje, Tyrimo trukmė apie 60 min.
Turėti sportinę aprangą.
Prieš tyrimą nevalgyti 2-3 valandas, negerti kavos ir alkoholio nerūkyti, tą dieną nevartoti jokių nervų sistemos stimuliatorių.

Bistryčios g. yra Antakalnyje šalia Grybo gatvės.
http://www.gemma.lt/kontaktai-2/


Visada laukiu jūsų klausimų ir pageidavimų!!!!
 Vilmantas Aušra
Mobile +370-698-24263

Geriausia dovana - sveikatos dovana

Padovanok savo artimam žmogui 4active judesio analizės tyrimą ir/arba abonementą 4active sporto klube

  • Judesio nalizės tyrimas leis atlikti tyrimą pageidaujamu laiku
  • Asmeninio tyrimo metu atsakoma į asmeninius, o ne bendrus klausimus
  • Asmeninių treniruočių metu treniruojamos jūsų raumenys, mokinami jūsų bėgimo ypročiai arba visas kūnas
  • Garantuojamas rezultatas, nes tai Jūsų asmeninė sveikata!
  • Rašykite e-laišką arba skambinkite (8-698-24263), kad galėtume Jums tiksliai išrašyti dovanų kuponą pagal Jūsų poreikius!

4active treniruoklių salė Vilniuje

Treniruokis 4active salėje Vilniuje, Lengvosios atletikos manieže (Žemaitės g. 6)

Mūsų 4active treniruotės yra vienos naujausių treniruočių sistemos, kurios naudojant savo asmeninį kūno svorį priverčia dirbti visus Jūsų raumenis. Šiose treniruotėse labai paprasta kontroliuoti apkrovos krūvį - tiesiog paprastai perstatydami savo kūną į kitą atramos tašką sumažinate arba padidinate apkrovą.

Mūsų treniruotės yra pagal HiiT programą: didelio intensyvumo intervalinės treniruotės, kuriose dirbama labai intensyviai trumpą laiką ir sudeginama daug daugiau kalorijų, nei įprastinėse treniruotėse. Dirbama su diržais arba be jų, su papildomais nedideliais svoriais, kamuoliais ir kitais priedais.

Kiekvienas klientas stebimas pagal savo individualų kardio planą - širdies apkrovimą, kad pasiekti geriausių riebalų deginimo rezultatų ir neapkrauti per daug širdies!


Mūsų išskirtinumas: individuali kiekvieno kliento priežiūra nedidelėse iki 9 žmonių grupėse. Su kiekvienu parenkame jam tinkamą apkrovimo ir tobulėjimo programą! Pas mus asmeniškai patogiai pasieksite savo norimą stiprinimo lygį!

Šiuo metu treniruotės vykdomos:
Antradieniais ir ketvirtadieniais 12.00 val., 15.45 val., 16,45 val ir 18.00 val.
Sekmadieniais 18.00 val.
Į treniruotės prašome visada užsiregistruoti iš anksto, kad paliktume Jums asmeniškai skirtą diržą ir priemones: REGISTRACIJA ir TVARKARAŠTIS​
pasirinkite norimą treniruotės dieną ir laiką ir paspauskite ant šio laiko. Atsivers treniruotės aprašymas ir jo APAČIOJE raudonas mygtukas UŽSIREGISTRUOTI.

​4active sistema:

Tai greitas, efektyvus viso kūno treniravimas
Padeda greitai pasiekti puikių raumenų stiprinimo rezultatų
Stiprina visus (tame tarpe ir giluminius) raumenis
Tinka visiems mėgėjams (nuo moterų ar senjorų iki profesionalų)
Galima sportuoti visur, kur galima pritvirtinti diržus (sporto salėje, namie, viešbutyje ar lauke)

Naudojant Jūsų pačių svorį mūsų treniravimo sistema leidžia pasiekti labai gerų rezultatų per 3-4 savaites pastovių treniruočių 3 kartus per savaitę.

Registruokis nemokamai pirmai treniruotei ar savo numatytam apsilankymui
Registracija ir tvarkaraštis

Registruokis savo judesio tyrimui

Sužinok kaip juda tavo kūnas, kaip teisingai parinkti avalynę kasdienai ar sprotavimui, kokius raumenis reikia stiprinti, kokius tempti, kokia tavo pėdos forma, koks vidpadis pagelbės sumažinti skausmus kojose ir daug daugiau apie kūno judėjimo ypatumus...
Užsiregistruok tyrimui internetu arba telefonu +370 698 24263

Registracija internetu